اخبار و مقالات ساعت مچی

راهنمای ست کردن ساعت مچی با استایل

-کردن-min

راهنمای ست کردن ساعت مچی با استایل

راهنمای ست کردن ساعت مچی با استایل ،شاید بیشترین قوانین ست کردن برای خانم ها باشد و برای ایشان مورد توجه است ما در این مقاله به چند مورد از قوانین ست کردن ساعت مچی اشاره خواهیم کرد.

در سال های اخیر ، روند پوشیدن دستبند   در ترکیب زنان با ساعت مچی به طرز چشمگیری افزایش یافته است. در واقع می توانید انتخاب کنید که روی کدام   دست ساعت مچی خود را ببندید .
استفاده از دستبند از طرف دیگر آزادی عمل بیشتری به شما می دهد. حتماً از پوشیدن دستبندی که آنقدر پهن است که تأثیر ساعت را کم می کند ، خودداری کنید. در واقع ، با یک ساعت نسبتاً عریض ، بهتر است یک دستبند نازک تر انتخاب کنید.
استایل شما هر چه باشد ، طلا همیشه یک انتخاب خوب برای ساعت زنانه است. طلای سفید  برای زنانی با رنگ پوست سردتر هستند  مناسب است ، در حالی که طلای  زرد  و  قرمز  برای کسانی که رنگ پوست گرم تری دارند مناسب است.

یک خانم باید ساعتش را روی چه بازویی بگذارد؟

درست مانند حلقه نامزدی و طبق قوانین اجتماعی ،  شما باید ساعت مچی خود را  روی مچ دست چپ خود قرار دهید ، اگرچه در واقع ، باید آن را بر روی هر مچ دست که ترجیح می دهید بپوشید. با این وجود یک دلیل محکم وجود دارد که به طور سنتی ساعت مچی را روی مچ دست چپ می پوشید.
در روزهای قبل از  ساعتهای  کوارتز یا اتوماتیک ، ما مجبور بودیم ساعتهای خود را باد کنیم. این کار با استفاده از دست غالب ما آسان تر بود. ببینید ، حدود 90 درصد از جمعیت جهان راست دست هستند. بنابراین منطقی است که ساعت را روی مچ دست چپ ببندید. هنوز هم ، دکمه های اکثر ساعت ها در سمت راست قاب ساعت قرار دارند.
افراد راست دست نیز بیشتر از دست راست خود استفاده می کنند ، بنابراین پوشیدن ساعت بر روی مچ دست راست می تواند دست و پا گیر باشد. علاوه بر این ، احتمال آسیب بیشتر است.
آیا این بدان معناست که شما نباید ساعت خود را روی مچ دست راست خود قرار دهید؟ قطعا نه. افراد چپ دست می توانند ساعت خود را به طور کامل بر روی مچ دست راست خود قرار دهند.
با توجه به اینکه حدود 90درصد از جمعیت جهان راست دست هستند ، ساعت ها معمولاً روی مچ دست چپ بسته می شوند . اما بیش از هر چیز ، به ترجیح شخصی بستگی دارد.

چه ساعت مچی با همه استایل ها مناسب تر است؟

راهنمای ست کردن ساعت مچی با استایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یک ساعت با صفحه مشکی یا سفید ساده – و بند چرمی یا دستبند استیل – با همه چیز همراه خواهد بود. کفش و کمربند مشکی پوشیده ایدو یک کمربند قهوه ای با کمربند و کفش قهوه ای. بند ساعت نباید دقیقاً رنگ این لوازم جانبی باشد ، بلکه باید رنگ  مشابهی داشته باشد مثلا (روشن در مقابل متوسط یا مقابل تیره)

بندهای قهوه ای با کفش و کمربند قهوه ای و بندهای مشکی با کمربند و کفش مشکی ست می شوند. گام بعدی این است که به رنگ صفحه ساعت نگاه کنیم.
معمولاً صفحه روشن  (کرم ، سفید ، و غیره) برای استفاده در روز هستند ، در حالی که صفحه تیره(مشکی ، خاکستری ، موکا) برای استفاده در شب میباشد. به طور کلی ساعت های صفحه مشکی خوانایی بالایی دارند و در کنار ساعت های صفحه نقره ای می توان آنها را در هر شرایطی استفاده کرد.

 یک ساعت مچی واقعاً باید پوششی از لباس شما باشد. هدف این است که لباس خود را تقویت کنید نه اینکه از آن جدا شوید. واضح است که یک ساعت برای نشان دادن زمان مفید است ، اما اگر آن زمان به سادگی زمان مورد نظر ما باشد ، تلفن های هوشمند ما بیش از حد مناسب خواهند بود.

برای آقایان واقعی ، پوشیدن ساعت بسیار فراتر از این است که ابزار زمان را روی مچ دست خود داشته باشید. این در مورد نشان دادن سبک شخصی و داستان آنها است. برای زنانی که می گویند شما می توانید چیزهای زیادی را از نوع کفش هایی که مرد می پوشد تشخیص دهید ، در مورد ساعت نیز همین را می توان گفت.

ست کردن

ساعت ها در تمام رنج های قیمتی عرضه می شوند ، اما برای اهداف این مقاله ، تمرکز بر سبک و تطبیق ساعت است ، نه هزینه آن. صرف نظر از قیمت خرده فروشی ، یک ساعت باید هماهنگ با لباس شما عمل کند.

ساعتهای معمولی و ساعتهای اسپرت کمی متفاوت هستند و به طور کلی بزرگتر هستند و طرحهای دقیق تری نسبت به ساعتهای مجلسی دارند.

تفاوت ساعت مچی معمولی و اسپرت در این است که ساعت های اسپرت ساعت هایی هستند که به طور خاص برای استفاده در حین فعالیت طراحی شده اند ، در حالی که ساعت های معمولی طوری طراحی شده اند که با لباس های معمولی یا غیر رسمی استفاده شوند.

. البته با جایگزینی بند معمولی با بند چرمی خوب ، می توان چیزی شبیه به Weekender را به عنوان ساعت مچی پوشید. این امر می تواند در مورد سایر ویژگی ها نیز صدق کند ، به این دلیل که یک ساعت مجهز به دریچه هلیوم یک ساعت ورزشی محسوب می شود زیرا می توان از آن برای غواصی استفاده کرد ، اما یک ساعت مشابه بدون ویژگی ، یک ساعت مچی معمولی خواهد بود. یک مثال خوب برای این Rolex Milgauss است که برای لباس کار طراحی شده است ، اما شبیه Rolex Submariner است که یک ساعت غواصی است.

استایل با بند چرمی یا بند فلزی؟

بندهای چرمی همیشه یک انتخاب کلاسیک برای لباس های روزانه شما هستند. اما فراموش نکنید که کمربند و کفش خود را نیز با آن ست کنید. بندهای چرمی مشکی باید با کفش و کمربند چرمی مشکی ، بندهای قهوه ای با کفش و کمربند قهوه ای پوشیده شود.

همین امر در مورد دستبندهای فلزی نیز صدق می کند ، که همیشه باید مکمل سایر عناصر فلزی لوازم جانبی شما باشد. اینها شامل دستبند ، سگک کفش و کمربند یا هر وسیله جانبی دیگری بر روی لباس شما هستند.

در حالی که شما ممکن است احساس یکی یا دیگری را ترجیح دهید ، مهم است که توجه داشته باشید که یک بند فلزی گرما یا رطوبت را بهتر از بند چرمی خود تحمل می کند

ساعت ها علاوه بر اینکه یک همراه مفید برای کمک به شما در رعایت برنامه خود هستند ، راهی آسان برای بیان احساس سبک زندگی شما هستند و می توانند اطلاعات زیادی در مورد شخصیت شما ایجاد کنند.

مقاله بهترین ساعت های کاسیو در سال 2020 حتما مطالعه کنید

این که آیا شما ظاهری ساده کلاسیک را ترجیح می دهید یا می خواهید با رویکردی پیچیده تر خود را به رخ بکشید ، یک ساعت زیبا همیشه انتخاب لباس شما را بهتر می کند و ظاهر مد روز شما را تکمیل می کند.

قوانین ست کردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *