نمایش 1–20 از 9999 نتیجه

کوین واچ تنها یک برند بین‌المللی ساعت‌های لوکس نیست، یک فلسفه است. طراحان شرکت تولیدی این برند از سال ۱۹۸۴ میلادی تا به امروز، سال‌هاست که سکه‌های با ارزش تاریخی را دست‌مایه ساخت محصولات‌شان قرار می‌دهند. طراحان کوین‌واچ طرح‌های با ارزش سکه‌های تاریخی را با صفحات ساعت‌ها در هم می‌آمیزند. در این قسمت از دیجی آنتایم به بررسی ساعت کوین واچ میپردازیم:

تاریخچه ساعت مچی کوین واچ

برند Coinwatch که در سال 1984 تأسیس شد، ساعت‌های نمادین را با ادغام سکه‌هایی با طرح‌های خاص، ارزش ‌های تاریخی و یادبود به‌عنوان صفحه ‌هایی با عملکردهای متفاوت و نشان‌دهنده زمان تولید می‌کند تا لحظاتی خاص را به کاربران خود یادآوری نماید.

محبوبیت بین المللی انواع ساعت کوین واچ ، نه تنها به ترکیبی از طرح های ظریف و ارزش های منحصر به فرد سکه ها وابسته است، بلکه همچنین تأییدیه های ضرابخانه های ملی در سراسر جهان است. بدین ترتیب، Coinwatch مجاز به تولید بهترین ساعت مچی کوین واچ با ارزش‌های محلی و ویژگی‌ های ملی، به لطف پرداخت های ارزی شد که با استقبال خوبی از سوی بازارهای محلی مواجه گردید.

انواع ساعت کوین واچ که در سال 1984 در استرالیا تأسیس شد، همه حرکات فوق‌العاده ساخت سوئیس را در خود جای داده است و توسط ساعت‌سازان حرفه‌ای تولید شده‌اند. محبوبیت بین‌المللی این شرکت، به دلیل کیفیت عالی و ساخت پیچیده نقره ای استرالیا، آن را به یک سکه معروف تبدیل کرده است. برند Coinwatch که ارزش مشابهی با سکه دارد، خطی را ایجاد کرده است که مدرنیته را با میراث و نوآوری، با مهارت فوق العاده ای متعادل می کند.

ویژگی های ساعت مچی کوین واچ

ساعت‌های این برند اعتبارشان را تنها از سکه‌های تاریخی و قیمتی نمی‌گیرند. کوین واچ در کیفیت تولیداتش نیز پیشتاز است. شرکت ارزشمند کوین واچ تولیدات یگانه‌اش را به فولاد ضد زنگ، آبدیده و با کریستال، یاقوت آن‌ها را در برابر کوچک‌ترین خراشی تقویت می‌کند؛ موتورهایش را به محصولات سوییسی مجهز می‌سازد. شما با ساعت‌های کوین واچ نه تنها دست‌هایتان را به یکی از زیباترین ساعت‌ها می‌آرایید بلکه با عقربه‌های زمان هم‌گام می‌شوید.

ساعت را صفحه‌ی نمایشگر و عقربه‌ها و موتورش می‌سازند اما این کاربردهای اولیه یک ساعت مچی را کامل نمی‌کنند. در حقیقت این برند یک ساعت کامل و تمام‌عیار است که همه‌ ویژگی‌های بالا را یکجا با هم دارد و یک تولید کننده معتبر ساعت است. اما کوین واچ تنها یک ساعت مچی معمولی نیست؛ شما با این برند بهای زمان را در می‌یابید!

همچنین، این شرکت با پیروی از شعار خود، اکنون بهترین ساعت مچی کوین واچ را با مواد با کیفیت، طرح های شیک و عملکردهای کاربردی تولید می کند. تمام ساعت‌های برند Coinwatch با حرکات خودکار ممتاز، ساخت سوئیس، کریستال یاقوت کبود مقاوم در برابر خراش، روکش‌های ظریف، قاب‌ها و دستبندهایی از فولاد ضد زنگ 316 لیتری ساخته شده ‌اند تا علاقه‌مندان به ساعت ‌های شیک و خلاق را جذب کنند.

قیمت ساعت مچی کوین واچ

در طراحی جدید انواع ساعت کوین واچ ، شیارها و اعداد روی قاب صاف شده و جای خود را به خطوط گرد و سیال داده است که به این ساعت‌ ها تجمل خاصی می‌بخشد. اگرچه طراحی سکه نمادین این برند دیگر بر چهره ساعت ها تسلط ندارد، اما این بهترین ساعت مچی کوین واچ ، به طرز ماهرانه ای به نمایش درآمده است و با قیمت ساعت مچی کوین واچ ، عرضه می شود.

خرید از دیجی آن تایم

ساعت مچی کوین واچ مظهری از اندیشه ملی می باشد که با استقبال خوبی در بازارهای جهانی مواجه شده است.تیم طراحی کوین واچ متعهد به طراحی های به روز با توجه به استاندردهای بین المللی می باشد و در حال حاضر ساعت کوین واچ تبدیل به برندی قابل رقابت با برندهای برتر دنیای ساعت,همراه با قیمتی به صرفه شده است.اکنون کوین واچ با تجربه ای نزدیک به چهل سال به برندی مشهور در دنیای ساعت تبدیل شده است. شما میتوانید با مراجعه به سایت دیجی آن تایم این ساعت خاص را خریداری کنید.

جمع بندی

کوین معتقد است که در پسِ هر سکه، یادمان تاریخی و رویدادی جریان دارد. هر مجموعه از مجموعه ساعت‌های کوین یادبود دورانی دور است. کافی است که نگاهی به مجموعه «پادشاهی» بیندازید تا به دوران هنری هفتم سفر کنید و با این پادشاه افسانه‌ای دمخور شوید یا با مجموعه‌ی «کروزس» در دوران پادشاه افسانه‌ای لیدیا غرق شوید و با مجموعه‌ «مارک» مصائب قرون وسطی را لمس کنید