نمایش 1–20 از 28 نتیجه

تاریخچه ساعت مچی جیمز مک کیب

تاریخچه ساعت مچی جیمز مک کیب ، «جیمز مک کیب» (James McCabe) نام برندی انگلیسی است که در سال ۱۷۸۱ توسط یک ساعت ساز ایرلندی جوان، خلاق در صنعت ساعت‌سازی تاسیس شد. و پسرایشان  پاتریک مک کیب در سال  ۱۷۴۸ متولد شد، او یک ساعت ساز حرفه ای ایرلندی بود .

تاریخچه برند جیمزمک کیب

ایشان در سال ۱۷۷۵به لندن مهاجرت کرد و  کسب و کار خود را درآنجا شروع کرد؛ فرزند او پاتریک مک‌کیب تتصمیم گرفته بود و در ذهن خود کارخانه ساعت مچی با ساعت‌های نئوکلاسیکش پیش از آن‌که کسی انتظارش را داشته باشد، را در کارخانه خود تولید کند و برندش را بر آسمان ساعت‌سازی جهان ثابت کند. و در لندن شروع بکار کرد.

اطلاعات و تاریخچه ساعت مچی جیمز مک کیب

جیمز مک‌کیب خیلی زود شرکت ساعت‌سازی‌اش را تاسیس کرد، لباس نخستین رییس‌جمهور آمریکا را به ساعت جیبی مخصوصش می‌آراید و خیلی زود نه تنها عنوان شهروند افتخاری را از اتحادیه ساعت‌سازان از آن خود می‌کند بلکه در سال ۱۸۱۱ به سرپرستی ارشد آن نیزمیرسد.

شرکت فروش ساعت‌ مچی مک‌کیب در طول این سال‌ها ۵۰۰۰۰ ساعت مچی ۷۰۰۰ ساعت رو میزی و ۵۰۰ زمان‌سنج دریایی را تولید کرده است.

تولیدات کهنِ این شرکت معتبر ساعت اکنون از چنان قدر و قیمتی برخورداراند که با بهایی نجومی در حراجی‌ها به فروش می‌رسند.

اما مرگ زودرس هنگام، درست همان واقعه‌ای بود که در تصورات و رویاهای مک‌کیب جایی نداشت. او چند سال بعد،از شهرت خود  در حالی‌که شرکت مک‌کیب به بالاترین افتخارات خود دست یافته بود، درگذشت وتمامی رویاهای بی انتهایش پایان یافت .

شش نکته که باید در مورد صنعت ساعت مچی بدانید

شرکت از آن پس به دست پسرانش افتاد و تا امروز مک‌کیب یکی از پرسابقه‌ترین و با شهرت ترین برندهای ساعت‌سازی در جهان است.

رویاهای مک‌کیب همان خلاقیت تمام‌نشدنی ساعت‌سازانش در بندهای دست‌ساز و صفحه سرسخت ضد زنگ و استیلش جریان دارد.

حرف M بزرگ که لوگوی این برند است همچنان بر صفحه ساعت‌هایش می‌درخشد و موتورهای کوارتز ژاپنی‌اش که مکمل اصلالت این برند است .

معرفی و افتخارات برند جمیز مک کیب

این برند متخصص در تولید ساعت مچی های مردانه و زنانه در مدل های مختلف با طرح بند استیل و بند چرمی و بیشتر سبک کلاسیک کار کرده است .

تاریخچه و اطلاعات برند جیمزمک کیب

که برای استایل های کلاسیک و مجلسی کاربرد فراوان دارد اشخاصی که ساعت مچی هایی با تیکنس کم یا خیلی ظریف استفاده میکنن باید بگوییم این برند با قیمت های مناسب این سبک سلیقه ها را تحت پوشش خود قرار داده است .

جنس شیشه این مدل ساعت مچی ها مینرال با کیفیت بسیار بالا طراحی شده است و همچنین صفحه های بسیار زیبا که ساده طراحی خاصی به این ساعت مچی ها داده اند.

نوع موتور ساعت جیمز مک کیب

و موتورهای مکانیکی و مکانیکی کوکی این مدل ساعت مچی ها با استایل قلب باز یا اسکلاتون باز هم زیبایی خاصی را به این ساعت مچی ها اضافه کرده اند .

این برند بیشتر فکوس خود را روی ظرافت و سادگی گزارده است و مدل های کلاسیک و رسمی کار کرده است بندهای استیل ،حصیری ،چرمی هر کدام به نوبه خود دارای زیبایی خاصی هستند.

و نسبت به زیبایی و خاص بودن بسیار مناسب هستند هم از لحاظ قیمتی و هم متریال کار رفته داخل ساخت مچی که تماما نشان دهنده خاص بودن این برند میباشد.

پشتیبانی 24 ساعته دیجی آنتایم

آموزش های بیشتر