اخبار و مقالات ساعت مچی

نکات طلایی + برای هدیه دادن ساعت مچی مردانه

men-watches-desktop-min

[vc_row][vc_column width=”10/12″][vc_column_text]

هدیه دادن ساعت مچی مردانه

هدیه دادن ساعت مچی مردانه یکی ازاکسسوری های خاص به شمار میرود که همواره آقایون قبل از اینکه ساعت مچی را ابزاری برای نشان دادن زمان ببینند آن را برای تکمیل استایل خود میبینند و صد البته که همینطور هم است. البته با فاکتور گرفتن مواردیکه خرید ساعت مچی  با مشاغل خاص که واقعا از ساعت مچی استفاده ابزاری میکنند.

خرید ساعت مچی

خرید ساعت مچی هموراه مورد توجه آقایون بوده است البته با تنوع زیاد آنها موجب میشود که انتخاب سخت شود مخصوصا در فروشکاه اینترنتی (دیجی آنتایم ) که انواع ساعت مچی ها با سبک ها و مدلهای مختلف در قیمتهای مختلف که باعث میشود انتخاب آقایان را سختر کند البته اگر هدف از خرید ساعت مچی مشخص باشد خرید آسان تر خواهد بود .

ساعت مچی مردانه اورجینال (اصل)

داشتن اصالت و اعتبار برای یک برند به چه معناست؟ در اغلب مورد، ساده ترین روش برای پاسخ به این سوال این است که یک برند را به عنوان یک فرد درنظر بگیریم. هنگامی یک شخص با اصالت دیده می شود که شخصیت و کارهای او صادقانه با ارزش ها و اصول درونی او همخوانی داشته باشد. همین نکته در مورد برندها صادق است. تقریبا هر برندی اهداف اصلی دارد، که فراتر از سودآوری، دلیل وجود آن را بیان می کند. ظاهر و عمل برندهای معتبر، همیشه با هدف اصلی آنها هماهنگ است.

 

آموزش های کاربردی ساعت مچی کلیک کنید

ساعت مردانه

ساعت مچی های مردانه ای که اورجینال هستنن با خود گارانتی اصالت کالادارند . به این صورت که ساعت با گارانتی معتبر مربوط به همان برد تحویل میشود و همچنین گارانتی تعویض یا عودت کالا در صورت معیوب بودن محصول مربوطه دارند که دیجی آنتایم تمام این نکات را رعایت کرده است تا اصطلاحا جاده را برای کاربران خود هموار کند.

با کمی دقت متوجه خواهیم شد خرید ساعت مچی اورجینال اگر چه جزو خریدهای لوکس به حساب میآید اما باز مورد تایید اکثر آقایون هست که حتما اورجینال و با هزینه بالاتر خرید شود اما اصل باشد در مدلهای غیر اصل که با موتورهای چینی وارد بازار میشوند و البته از نام برندهای مطرح نیز استفاده میشود ولی صد البته که قابل تشخیص هستن و مورد تایید هیچ فروشگاه ساعت مچی معتبر (دیجی آنتایم ) نمیباشند .

قیمت ساعت مچی مردانه

قیمت ساعت مچی همواره یکی از دغدغه های اصلی برای خرید ساعت مچی به حساب میآید که البته دیجی آنتایم سعی کرده با در نظر گرفتن بازدید کنندگان سایت خود را در همه قشر در نظر بگیرد و با ارائه ساعت مچی های مردانه با فیلتر های قیمتی مناسب از برندهای مطرح بازار نظر کاربران خود را جلب کند.

فیلترهای قیمتی از پایین ترین قیمت تا بالاترین قیمت و همچنن در مناسبت های مختلف با تخفیف های مناسبتی باز هم در این راستا به کاربران خود خدمات ارائه دهد .

شما میتوانید با در نظر گرفتن اصل هزینه ای که برای خرید ساعت مچی در نظر گرفته اید به یک خرید مناسب برسید که حتی هزینه کم هم بتواند ساعت مچی اورجینال خرید کنید.

ساعت مردانه

نکات طلایی برای هدیه دادن ساعت مچی مردانه

یکی از گزینه‌هایی که همیشه برای انتخاب، روی میز قرار دارد ساعت مچی اورجینال است. این هدیه برای هر سن، جنسیت و سلیقه‌ای عالی به نظر می‌رسد. با در نظر گرفتن مواردی که در تیترهای بالا گفته شد تقریبا میشود گفت که نیمی از کار انجام شده یعنی ما ساعت مچی مردانه خود را نسبت به قیمت و اورجینال بودن انتخاب کرده ایم مورد بعدی برای هدیه دادن یک ساعت مچی در نظر گرفتن سن شخص مورد نظر خواهد بود که نسبت به سن فرد مورد نظر چه ساعت مچی مردانه ای را برای ایشان در نظر بگیریم.

ساعت مچی مردانه اتومات ( میکانیکی )

با در نظر گرفتن معیار سن و سال راحتر میتوانیم تصمیم بگیریم که چه موتور ساعت مچی برای چه سنی مناسب تر خواهد بود آیا میدانستین که ساعت مچی های مکانیکی که با حرکات دست قابل شارژ شدن هستن و نیاز به حرکت زیادی دارند برای آقایونی که در سن بازنشستگی خود به سر میبرند گزینه مناسبی  نخواهد بود حتما از خودتان میپرسین چه رابطه مستقیمی بین سن و سال و این مورد دارد نکته مورد توجه همان حرکات دست شما خواهد بود که اگر کم باشد ساعت به اندازی کافی شارژنخواهد شد و ساعت مچی عملکرد درست و مناسب را نخواهد داشت.

حال  اینکه برای اقایانی که تحرک کمتری دارند میتوان موتور ساعت مچی های کوکی اتومات یا کوکی را در نظر گرفت که حرکت موتور ساعت با کمک جمع شدن فنر دریافت نیرو تامین میشوند و با کوک کردن 15 تا 16 دورکه توسط دسته کوک ( یا همان دسته تنظیم عقربه ها ) است انرژی لازم فنر ساعت تامین میشود.

همچین بخوانید : ساعت مچی مناسب من | نگهداری از ساعت مچی

هدیه دادن ساعت مچی مردانه

ساعت مردانه

ساعت مچی مردانه با موتور باتری

حال اینکه ساعت مچی باتری دار بهتر است یا ساعت مچی اتومات باید بگوییم که دز این مورد اگر شخصی که تحویل گیرنده هدیه هست و آقایی انتایم هستند این مدل موتور ساعت برای ایشان بهتر میباشد .

حتما از خود میپرسین که چه رابطه ای بین آنتایم بودن و ساعت مچی با موتور باتری دارد نکته این هست که موتورهای باتری به علت اینکه انرژی مورد نیاز خود را از طریق باتری تامین میکنند تا به اتمام رسیدن باتری هیچ خطایی در نشان دادن زمان نخواهند داشت در صورتی که در ساعت هایی با موتورهای مکانیکی درصد خطایی تا 15 ثانیه در روز را خواهند داشت و این نکته برمیگردد به قدرت جاذبه زمین که روی موتور این مدل ساعت های مچی  میگزارد .

رابطه ساعت مچی مردانه و شخصیت کاری

نکته طلایی دیگری که برای هدیه دادن به یک آقای متشخص مورد نیاز هست شخصیت کاری یا بیشترین زمانی هست که شخصی در آن قالب زندگی خواهد کرد که این مورد خیلی زیاد مورد توجه قرار میگیرد که آیا شخصیت مورد نظز شما کارمند هستن یا غیر کارمند شغل به اصلاح پشت میزی دارند یا شغل پر تحرک که به شما کمک خواهد کرد که زودتر به نتیجه نهایی برسید .

اگر ساعت مچی مردانه مورد تایید شما با استایل رسمی است باید ساعت مچی کلاسیک خرید کنید با صفحه ای تغریبا ساده و شکیل که بیشتر از ساعت های لوکس( کلاسیک) استفاده میشود که شخصیت بیزینس منی شخص حفظ شود .

و شاید ساعت مردانی مد نظر شخصی با استایل اسپرت و یا ورزشکار باشد که بیشتر از ساعت های ضد ضربه استفاده میشوند که در ادامه به برسی طرح بندهای ساعت مچی های مربوطه میپردازیم که ارتباط مستیم با سبک و استایل ساعت مچی های مربوطه خواهد داشت.

انتخاب ساعت مچی مردانه بند چرمی

اگر ساعت را تنها در مهمانی‌ها یا مناسبت‌های رسمی استفاده می‌کند، این طرح بند  بیشتربکار شما خواهد آمد  . مدل های کلاسیک این مدل ساعت مچی ها بیشتر از صفحه ساده و عقربه ای ساخته میشوند .

مدل های اسپرت کلاسیک آنها صفحه شلوغ تر یا اصلاحا سه موتوره هستند که دارای نمایشگرهای روزهای هفته تاریخ و کورنوگراف هستند. در این نوع بند ساعت مچی تنوع رنگ و جنس چرم وجود دارد که خیلی به آقایون برای استایلشان کمک خواهد کرد.

که میتوانند بر فرض مثال با رنگ کمر بند یا کفش یا حتی کیف دستی خود ست کنند .

 

هدیه دادن ساعت مچی مردانه

هدیه دادن ساعت مچی مردانه

انتخاب ساعت مچی مردانه با بند استیل

در این مدل بند ساعت مچی ها همه مدل سبک ها را در نظر گرفته است و از لحاظ مقاومت و ماندگاری از هر لحاظ از بند چرمی بهتر است بند چرم بخاطر تعرق دست بعد ازچند سال استفاده شاید دچار فرسایش شود اما بندهای استیل در این مورد قوی تر هستند اما بندهای استیل هم ممکن هیت در اثر استفاده در طولانی مدت دچار خط و خش شوند که البته با پرداخت روی آنها تغریبا مثل روز اول خواهند شد.

کادو دادن ساعت مردانه

ساعت مچی سوئیسی

کشور سوئیس در ساخت ساعت‌های دقیق، شیک و البته گران‌قیمت شهرت دارد. اما چه عواملی باعث شد تا این کشور در صنعت ساعت‌سازی به چنین موفقیت بزرگی دست یابد؟

ساعت‌های سوئیسی، شهرت جهانی دارند و با ظرافت و دقت بالایی ساخته می‌شوند. شاید برایتان سؤال پیش آمده باشد که چگونه کشوری به کوچکی سویس که با کوه‌ها و دریاچه‌ها احاطه شده است، توانست بازار جهانی در زمینه‌ی ساعت‌سازی را در دستان خود بگیرد؟ در ابتدا باید بگوییم که هنر ساعت‌سازی به معنی امروزی آن، از قرن 14 میلادی به وجود آمد اما تا سال‌ها بعد وارد کشور سوئیس نشد.

تا این‌که اوگنوها یا همان مهاجران پروتستان فرانسه از کشور خود به خاطر آزارهای مذهبی خارج شده و به شهر ژنو آمدند و در این شهر مغازه‌های ساعت‌سازی راه انداختند. اسناد و مدارک موجود نشان می‌دهد که ساعت‌سازها در سال 1554 میلادی در شهر ژنو مشغول به کار بودند.

ساعت های سویسی از ابتدای تولد مورد توجه عامه مردم بوده است . و شاید گزینه اول برای اشخاصی که به برند اهمیت میدهند موتور سویسی باشد به این ترتیب که ساعت های سویس تنها ساعت هایی هستند که خودشان موتور ساز هستن و از صفر تا صد کارهای مونتاژ ساعت مچی های خود را در کشور خودشان انجام میدهند .

در این نوع ساعت مچی های مردانه سیک های زیادی با مدلهای متعدد تولید و وارد بازار شده است مخصوصا ساعت های لاکچری که  بسیار زیبا و شیک . ظریف کار شده است

مثال ساعت بسیار زیبا و لاکچری مثل اومگا و رولکس که دهه های زیادی وجوذ داشتند و هنور هم خیلی زیاد مورد توجه هستند[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”2/12″]

[vc_custom_heading text=”ساعت های تخفیفی کلیک کن” font_container=”tag:h2|text_align:center|color:%23333333″ use_theme_fonts=”yes”][woodmart_brands orderby=”” order=”” hover=”simple” brand_style=”bordered” style=”grid” title=”برندهای ساعت مچی” number=”11″ ids=”” columns=”2″ autoplay=”no”][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *