اخبار و مقالات ساعت مچی

ساعت سیتیزن ساخت کجاست؟

1-compressed-15

ساعت سیتیزن ساخت کجاست؟ برند سیتیزن از کی پا به دنیای ساعت‌سازی گذاشت؟ شرکت سیتیزن ساعت‌هایی میسازد که بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی مشتریان آن هستند.

برند سیتیزن در سال 1995 تأسیس شد و به عنوان برندی در نظرها مطرح شد که ساعت‌های ایده‌آل کاربران را طراحی می‌کند.

سیتیزن با ترکیب و اصلاح فناوری‌هایی که کاربران ساعت مچی را به وجد می‌آورد، نقشی پیشرو در دنیای بی‌پایان ساعت‌سازی بازی می‌کند.

 

برند سیتیزن
خاستگاه سیتیزن

خاستگاه سیتیزن کدام کشور است؟ ساعت سیتیزن ساخت کجاست؟ در دهه 1920، بیشتر ساعتهای فروخته شده در ژاپن ساعتهای وارداتی از خارج کشور بودند.

در آن زمان یک مؤسسه تحقیقاتی که مصمم به ایجاد یک محصول ساخت ژاپن شده بود، ساعت خود را در سال 1924 عرضه کرد.

این ساعت به عنوان اولین محصول، بسیار باشکوه اما فاقد نام بود. این شرکت از شهردار توکیو، کنت شینپی گوتو خواست که یک اسم را برای این ساعت پیشنهاد دهد.

نامی که او به ذهنش رسید «شهروند» بود، که بیانگر این بود که شهروندان تا حد ممکن از این ساعت استفاده کنند و برای مدت طولانی آن را گرامی بدارند.

با تولد شرکت Citizen Watch در سال 1930، نام اولین ساعت جیبی به نام این شرکت تبدیل شد. ساعتی که جزء جدایی‌ناپذیر زندگی مردم است.

برای خرید ساعت مچی سیتیزن کلیک کنید.

سیتیزن در سال 1995

ساعت سیتیزن ساخت کجاست؟ در سال 1995 چه تحولاتی در برند سیتیزن انجام شد؟ در سال 1995 ساعتی زیبا که بخشی از زندگی مردم است همزمان با برند سیتیزن متولد شد.

برند سیتیزن ساعت‌هایی می‌سازد که بسیاری از مردم برای مدت طولانی از آن استفاده میکنند و دوستش دارند. در سال 1995، شصت و پنج سال پس از ساخت اولین ساعت به نام شهروند، با تاسیس برند CITIZEN، پیشرفته‌ترین فناوری‌های گرد هم آمد تا ساعت‌هایی ایده‌آل ساخته شود.

مدل‌های نسل اول این برند، دارای ویژگی‌های متمایزی بودند که وضعیت امروز برند را متمایز کرده است. این ویژگی‌ها شامل دقت و طراحی ساده و کاربردی بود.

 

 

 

خاستگاه سیتیزن

شرکت سیتیزن در سال 1998

نسل دوم ساعت سیتیزن ساخت کجاست؟ در سال 1998 برند سیتیزن به گنجاندن طیف وسیعی از ویژگی‌ها و عملکردها پرداخت تا ساعتی بسازد که با زندگی شما سازگاری بیشتری دارد.

بهبود مشخصات اولیه نسل بعدی یک ساعت، یک پیشرفت طبیعی محسوب می‌شود. مدل‌های نسل دوم CITIZEN با الهام از پاسخ به نظرسنجی‌های مشتریان، به شدت بر قابلیت استفاده محصول متمرکز شدند.

در همین زمان بود که عملکردهایی مانند تقویم معتبر تا سال 2100، عملکرد جهانی همراه با بندهای فلزی ضدحساسیت برای پوست و قفل دکمه‌ای که می‌توانند به سادگی باز شوند، وارد شدند.

ساخت ساعت‌هایی که راحتی و سهولت استفاده را در مرکز توجه قرار می‌دهند، سنتی است که CITIZEN با افتخار تا به امروز آن را حفظ کرده است.

 

 

سیتیزن در سال 2005

طراحی Super Titanium ساعت سیتیزن ساخت کجاست؟ طراحی و عرضه مدل Super Titanium™ برای سبکی و راحتی بیشتر کاربران صورت گرفت.

Super Titanium™، نشانه توسعه شرکت CITIZEN در طی پنج دهه بود. ویژگی‌های مقاومت در برابر خراش و خوردگی، سبکی و مناسب بودن برای پوست‌های حساس برای این برند کافی نبود. زیرا سیتیزن ساعتهای Duratect PTIC که در حال حاضر با عنوان Duratect Platinum شناخته می‌شود را به بازار عرضه کرد.

رنگ‌های زیبای پلاتینیوم و فولاد ضد زنگ، زیبایی خاصی را ایجاد کرد که واکنش عمومی قوی و مثبت را به همراه داشت.

برای خرید ساعت مچی زنانه از فروشگاه دیجی آنتایم کلیک کنید.

 

توسعه سیتیزن در سال 2010

حرکت مکانیکی ساعت سیتیزن ساخت کجاست و چگونه کشف شد؟ ایجاد یک حرکت مکانیکی در هشتادمین سالگرد تاسیس Citizen Watch در سال 2010 نقطه عطف مهمی برای این شرکت بود.

سیتیزن با توسعه کالیبر 0910، یک حرکت مکانیکی خودکار جدید ایجاد کرد. با مدیریت هر فرآیند از ساخت اجزای جداگانه تا مونتاژ نهایی در داخل شرکت، برند سیتیزن یک مدل مکانیکی با دقت بسیار بالا ایجاد کرد.

این مدل تجسم دقت و زیبایی است که تمام ساعت‌های مکانیکی CITIZEN را از محصول سایر ساعت‌سازان، متمایز کرد.

 

بهترین ساعت سیتیزن

برند سیتیزن در سال 2011

سال 2011 برای سیتیزن چگونه رقم خورد؟ ساعت سیتیزن ساخت کجاست؟ سال 2011 شروع یک تلاش جدید در راستای Eco-Drive با دقت سالانه ± 5 ثانیه بود.
همانطور که میدانید دقت بیشتر ساعت‌های کوارتز تا 15± ثانیه در ماه است. بنابراین سیتیزن با دستیابی به دقت 5± ثانیه در سال و در مدلی که توسط Eco-Drive با فناوری اختصاصی طراحی شده است، رشد بی‌نظیری را شروع کرد.

از آنجایی که این مدل بدون نیاز به تعویض منظم باتری به کار خود ادامه می‌دهد و برای انواع استایل مناسب است، تا به امروز مورد علاقه کاربران وسیعی، به‌ویژه در جامعه تجاری قرار گرفته است.

 

 

پیشرفت سیتیزن در سال 2017

چالش ادغام فناوری و سنت ساعت سیتیزن ساخت کجاست و چگونه انجام شد؟
در سال 2017، چالش ادغام فناوری و سنت در شرکت سیتیزن شروع شد.

در این سال Eco-Drive با صفحه‌ی Washi طراحی شد.

از آنجایی که Eco-Drive از نور به عنوان منبع تغذیه استفاده میکند، همه مدلهای Eco-Drive به سلول خورشیدی در زیر صفحه ساعت مجهز هستند. CITIZEN سال‌های زیادی را صرف تحقیق در مورد طیف وسیعی از مواد شفاف برای صفحه‌ی ساعت کرده است.

این تلاش‌ها شرکت سیتیزن را به سمت کشف جدیدی هدایت کرد که در واقع از یک ماده نسبتاً قدیمی ساخته شده است: کاغذ واشی.

کاغذ واشی، کاغذ سنتی ژاپن است که به عنوان پخش‌کننده نور در درهای کشویی کاغذی و فانوسهای قدیمی استفاده شده است. سطح بافت کاغذ واشی به گونه‌ای است که نور را جذب می‌کند.

 

 

سیتیزن در سال 2019

چالش برای تاجی با دقت سالانه ± 1 ثانیه در سال 2019 آغاز شد.

ساعت سیتیزن ساخت کجاست و سال 2019 برای این برند چگونه رقم خورد؟ سیتیزن این چالش را برای ساختن دقیق‌ترین ساعت در جهان آغاز کرد.

برای انجام این کار، سیتیزن ترجیح داد از یک نوسان‌ساز کریستالی برش AT به جای نوسانگر چنگال تنظیم که در اکثر ساعتهای کوارتز یافت می‌شود، استفاده کند.

بسیاری از پیشرفته‌ترین فناوری‌های سیتیزن – از فرآیند LIGA برای ساخت چرخ‌دنده‌هایی با دقت استثنایی گرفته تا عملکرد تصحیح دما که یک بار در دقیقه اندازه‌گیری می‌شود- گرد هم آورده شده است تا یک Eco-Drive فوق‌العاده دقیق با دقت سالانه 1± ثانیه ایجاد شود.

عدد جادویی ± 1 ثانیه غوغای قابل توجهی در دنیای ساعت‌سازی ایجاد کرد.

 

بهترین ساعت سیتیزن

شرکت سیتیزن در سال 2021

در سال 2021 در برند سیتیزن دقت و زیبایی‌شناسی یک قدم جلوتر رفت. در این سال یک مدل مکانیکی دیگر طراحی شد. طراحی مکانیکی ساعت سیتیزن ساخت کجاست؟

به دنبال دقت پایدار و زیبایی‌شناسی چشمگیر، اولین طراحی مکانیکی سیتیزن که مربوط به سال 2010 بود، توسعه داده شد.

سیتیزن در پردازش اجزا با مهارت‌های تزئینی La Joux-Perret سوئیس برای ایجاد کالیبر 0200 در روز تلاش کرد.

دقت 5/3± ثانیه، سطحی بیش از استاندارد کرنومتر است. مدل‌هایی که این جنبش جدید را دارند، نشانه‌ی یک پیشرفت در خود و نویدبخش چیزهای آینده هستند.

 

 

در پایان باید گفت که حالا که می‌دانید ساعت سیتیزن ساخت کجاست؟ لازم است بدانید که برند سیتیزن هر روزه در مسیر پیشرفت قدم برمی‌دارد و ساعت‌هایی خاص، لوکس و چشمگیر تولید می‌کند.

این برند که به یکی از برندهای محبوب در جهان تبدیل شده است هر روز ساعت‌های باکیفیت بسیاری را به سراسر دنیا صادر می‌کند. برای خرید ساعت‌های لوکس و با کیفیت از دیجی آنتایم کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *