نمایش 1–20 از 679 نتیجه

ساعت مچی لاکچری ادوکس EDOX

ساعت مچی لاکچری ادوکس EDOX بهترین ساعت های مچی سوئیسی : یکی از دلایلی که برندهای ساعت سوئیس بسیار مشهور هستند، تاریخ غنی آنها به شمار می‌رود.

معرفی ساعت مچی ادکس

هنر ساعت سازی در جهان با سوئیس مطرح شد. البته که سوئیس نخستین کشوری نیست که ساعت تولید کرد، اما بلندپروازترین کشورهای در این صنعت بود. به همین دلیل است که ساعت های سوئیسی با تاریخ غنی، دانش و علم و پشتکاری که در پس آن است به شهرت دست یافته‌اند.

بهترین ساعت های مچی سوئیسی

هنر ساعت سازی سوئیسی ها

یکی از مهمترین دلایل معروف شدن  ساعت های ساخت سوئیس ، کیفیت آنهاست. در این ساعت ها بالاترین استاندارد های ساعت سازی رعایت شده است. در واقع زمانی که ساعت ساخت سوئیس را خریداری می‌کنید، یک ساعت مچی برای کوتاه مدت را نخریده‌اید یا یک طرحی که پس از مدتی قابل استفاده نباشد یا از مد بیفتد، بلکه این ساعت می‌تواند نسل‌ها کار کند. کیفیت قطعات به کار رفته در ساعت های ساخت سوئیس این برند را از دیگر برندهای ساعت در جهان متمایز کرده است.

بخوانید =  نکات طلایی + برای هدیه دادن ساعت مچی مردانه

ساعت های سوئیسی فراتر از عملکرد

اودمر پیگه (Audemars Piguet)، امگا (Omega)، بریژیت (Breguet)، کختیه (Cartier)، پتک فیلیپ (Patek Philippe) و بسیاری از برندهای مطرح ساعت در دنیا سوئیسی هستند. شاید با خودتان بینیدیشید که چرا باید صدها دلار پول ساعت سوئیسی را بدهید در صورتی که می‌توانید فیک آسیایی آن را با قیمت مناسب‌تر بخریددلایل زیادی وجود دارد که چند مورد آن در عنوان تیتتر یک برای شما گفته شد اما موردی که واقعا هائز اهمیت است موتورهای این نوع ساعت ها هستند که باعث میشود شما حتی به فکر خرید مشابه فیک آنها نیوفتین و صد البته که اصلا نمونه غیر اصل آنها اصلا شبیه مدلای اورجینال نخواهند بود و هیچ وقت به عنوان ساعت های ماندگار نخواهند بود. و به دلیل استفاده از قطعات بسیار باکیفیت در ساعت های سوئیسی، این ساعت ها ظاهری لوکس دارندینی از فلزات گرانبهایی چون طلا و نقره در ساختار آنها بکار میرود.

ساعت مچی لاکچری ادوکس EDOX

ساعت سوئیسی در ایران

اشخاصی که اولین ساعت مچی های سوئیسی را استفاده کردند

فروش ساعت مچی سوئسی با بهترین قیمت و تضمین اصالت در دیجی آنتایم

بهترین ساعت های مچی سوئیسی تقریباً منحصراً توسط زنان استفاده می شدند ، در حالی که مردان از اوایل قرن بیستم از ساعتهای جیبی استفاده می کردند. مفهوم ساعت مچی به تولید اولین ساعت های مچی در قرن شانزدهم برمی گردد. برخی می گویند اولین ساعت مچی در جهان توسط آبراهام-لوئیس برگو برای کارولین مورات ، ملکه ناپل ، در سال 1810 ساخته شده است. با این حال ، الیزابت اول انگلیس 229 سال زودتر از آبراهام-لویی برگو 1810 ساعت مچی از رابرت دادلی دریافت کرد ، که به عنوان ساعت بازویی توصیف شده است.

در اواسط قرن نوزدهم ، بیشتر ساعت سازان طیف وسیعی از ساعت های مچی را که اغلب به عنوان دستبند به بازار عرضه می شدند ، برای زنان تولید می کردند. فدراسیون صنعت ساعت سوئیس

بهترین ساعت های مچی سوئیسی

به طور رسمی در 19 نوامبر 1982 تأسیس شد و فعالیت خود را از اول ژانویه آغاز کرد ، تاریخچه آن بیش از یک قرن است که از ادغام اتاق ساعت سازی سوئیس آغاز شده است .

بازگشت به سال 1876 ، و فدراسیون ساعت سازان سوئیس ، در سال 1924 تاسیس شد. این تجدید ساختار در پاسخ به نیاز فهمیده شده برای اتحاد بیشتر در صنعت و هم افزایی بود که قبلاً بخشی از آن به دلیل فعالیت های مختلف سازمان وجود داشت.

همچنین بخوانید = ساز و کار حرکتی و موتور ساعت مچی

تاریخچه ساعت های سوئیسی

در سراسر جهان شهرت ساعت های ساخت سوئیس بی نظیر است. دانش فنی ، کیفیت بی عیب و نقص ، قدرت زیبایی ، نوآوری فنی: نشانه سوئیس بیانگر همه اینها و موارد دیگر است.

ساعت مچی لاکچری ادوکس EDOX

دو کلمه ای که همراه با مارک های مشهور ، بهترین انتخاب را برای مصرف کننده در جستجوی یک ساعت با ارزش بالا تضمین می کند.تاریخچه ساعت ها از قرن 16 میلادی در اروپا آغاز شد ، جایی که ساعت ها از ساعت های قابل حمل فنری که برای اولین بار در قرن پانزدهم پدیدار شدند ، تکامل یافتند.

این ساعت توسط مخترعان و مهندسان ساخته شده است که از قرن شانزدهم تا اواسط قرن بیستم تکامل یافتند موتور ساعت وسیله مکانیکی بود که با سیم پیچ یک منبع تغذیه چرخانده و چرخ دنده ها را چرخانده و سپس عقربه ها را حرکت می داد.

در دهه 1960 اختراع ساعت کوارتز که با برق کار می کرد و با کریستال کوارتز لرزاننده زمان را حفظ می کرد ، خروج بنیادی از صنعت ساعت سازی را ثابت کرد. در طول دهه 1980 ساعت های کوارتز وارد بازار شدندو کنار ساعت های مکانیکی قرار  گرفتند

اگرچه ساعت های مکانیکی هنوز در اوج بازار ساعت ها به فروش می رسند ، اکثریت قریب به اتفاق ساعت ها از سال 2020 دارای حرکات کوارتز هستند.

این مقاله را از دست ندید = قوانین ست کردن ساعت مچی آقایان

ساعت سوئیسی

اولین ساعت های ابزاری سوئیسی

یک گزارش از ریشه کلمه “دیده بان” نشان می دهد که این واژه از کلمه انگلیسی قدیمی woecce به معنی “نگهبان” آمده است ، زیرا نگهبانان شهر از ساعت ها برای پیگیری شیفت های خود استفاده می کردند. نظریه دیگری تصور می کند که این واژه متعلق به دریانوردان قرن هفدهم است ، آنها با استفاده از مکانیزم های جدید طول ساعت های کشتی خود را تغییر می دادند

در پایان جنگ جهانی دوم ، FH فعالیت خود را متنوع و متنوع کرد. برای تشویق به احیای ساعت سازی سوئیس در صحنه جهانی ، از نیمه دوم دهه 1940 و طی بیست سال بعد ، فعالیت های تبلیغاتی جمعی را برای ساعت های سوئیس در هر پنج قاره ترتیب داد.

به موازات آن ، در سال 1948 ، اتاق ساعت سازی سوئیس اساسنامه جدیدی را تصویب کرد که در واقع پیوندهایی را که تا آن زمان به کانتون های ساعت سازی متصل بودند ، از بین برد و آن را به یک institution موسسه کاملاً خصوصی تبدیل کرد. در نتیجه ، اتاق های بازرگانی کانتون ناپدید شدند تا جای خود را به فدراسیون ها و انجمن های تولیدکنندگان (FH ، ASUAG ، UBAH و غیره) دهند.

از اواخر دهه 1960 ، برای جبران از دست دادن مبارزات تبلیغاتی جمعی ، FH طیف وسیعی از فعالیت های جدید را در زمینه های اقتصادی ، تجاری ، حقوقی و حتی فنی ، چه در سوئیس و چه در خارج از کشور آغاز کرد. همچنین نقش مهمی به طور فزاینده ای در روابط صنعت با مقامات سوئیس و خارجی داشت. پس از آن ، وظایف آن به تدریج با اتاق ساعت سازی سوئیس تداخل پیدا کرد.


شبکه های اجتماعی دیجی آنتایم