همانطور که می‌دانید ساعت های هوشمند از ان دسته از ساعت هایی هستند که امروزه مشتریان و طرفداران بسیاری زیادی پیدا کرده است. اما یکی از مواردی که خیلی از ما در مورد آن نگران هستیم باتری ساعت مچی های هوشمند است. از این رو دنبال این هستیم تا بهترین باتری ساعت هوشمند را پیدا و خریداری کنیم.
بهترین باتری ساعت هوشمند تحت تاثیر عوامل مختلفی است. ما در این مقاله راه هایی که باعث می‌شوند طول عمر باتری ساعت شما افزایش یا کاهش پیدا کند را بیان می‌کنیم. پس ما را تا پایان این مقاله از دیجی آنتایم همراهی کنید.

ساعت مچی هوشمند

ساعت های هوشمند از جمله ساعت های مدرن و به روز هستند که طرفداران زیادی در قشرهای مختلف جامعه دارند. برندهای مختلفی وجود دارند که ساعت مچی های هوشمند را تولید و روانه بازار می‌کنند. ساعت های هوشمند قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فردی دارند که از مهم ترین دلایل محبوبیت آنها شده است.
از مهم ترین و بهترین برندهایی که این ساعت مچی را تولید می‌کنند، می‌توانیم به اپل، سامسونگ، شیائومی و… اشاره کنیم. تمامی این برندها تلاش می‌کنند تا در تولید ساعت مچی های هوشمند خود بهترین باتری ساعت هوشمند را به کار ببرند.

بهترین باتری ساعت هوشمند و اهمیت آن

به صورت کلی می‌توانیم بگوییم که باتری ساعت های هوشمند 2 الی 3 روز شارژ نگه می‌دارند و این مدت زمان می‌تواند کمتر یا بیشتر باشد. دقت داشته باشید که این ساعت ها همانند گوشی های موبایل هستند و هرچه بیشتر با آنها کار کنید باتری بیشتری مصرف می‌شود.
به همین دلیل است که تولیدکنندگان ساعت های هوشمند همه روزه تلاش می‌کنند تا بهترین باتری ساعت هوشمند را برای ساعت های خود تولید کنند تا دیگر ما نگرانی از بابت تمام شدن باتری ساعت های هوشمند نداشته باشیم.

بهترین باتری
مراحل بهبود باتری ساعت مچی

بیشتر تولیدکنندگان ساعت های هوشمند بهترین باتری ساعت هوشمند را برای ساعت های خود قرار می‌دهند اما لازم است شما مراحلی را انجام دهید تا عمر باتری شما بهبود پیدا کند و کم نشود.

  • اعلان های برنامه ای غیر ضروری خود را مسدود کنید.
  • ساعت هوشمند خود را از اتصالات محدود کنید.
  • ساعت هوشمند را در حالت خواب زمستانی قرار دهید.
  • میزان باتری ساعت مچی را کنترل کنید.
  • اگر در مکانی تاریک قرار دارید روشنایی ساعت هوشمند را کاهش دهید.
  • اگر صفحه نمایش ساعت هوشمند شما همیشه روشن است ان را خاموش کنید.
  • وقتی به ارتباطات ساعت هوشمند نیاز ندارید آن را در حالت پرواز قرار دهید.
  • برنامه هایی که به آن نیاز ندارید را خاموش کنید.

برندهایی در بازار هستند که قبل از خرید میزان دوام و طول باتری را به برای شما مشخص می‌کنند بنابراین قبل از انتخاب ساعت مچی به این نکته نیز توجه ویژه ای داشته باشید.

راه های افزایش عمر باتری

راه های مختلفی وجود دارد که شما می‌توانید با رعایت آنها طول عمر باتری خود را افزایش دهید و بهترین باتری ساعت هوشمند را دارا شوید. در ادامه راه های متفاوت افزایش عمر باتری بیان می‌شود.

اعلان ها

جالب است بدانید هربار که برای شما اعلانی ارسال می‌شود ساعت مچی هوشمند شما بیدار و فعال است. وقتی صفحه نمایش ساعت هوشمند شما به هر دلیلی روشن می‌شود باتری ساعت شما نیز کم می‌شود. توجه کنید که لازم نیست همه اعلان ها روشن باشد چون ضروری نیستند.
بنابراین توجه کنید که برخی از اعلان ها که برای شما مهم است رافیلتر کنید و سایر اعلان ها را خاموش کنید تا از مصرف الکی باتری جلوگیری و باعث افزایش عمر آن شود.

صفحه نمایش و روشنایی آن

برخی از افراد صفحه نمایش ساعت هوشمند خود را همیشه روشن نگه می‌دارند بدون انکه به آن نگاه کنند. برای اینکه صفحه نمایش ساعت هوشمند همیشه روشن باشد باتری بسیار کم می‌شود و به همان نسبت طول عمر آن کم می‌شود. بنابراین اگر قصد دارید بهترین باتری ساعت هوشمند را داشته باشید از روشن بودن همیشگی صفحه نمایش به شدت جلوگیری کنید.

 

 

ارتباطات

همانطور که می‌دانید یکی از مهم ترین قابلیت های ساعت هوشمند ارتباط برقرار کردن با همه است. یعنی شما می‌توانید به وای فای و جی پی اس متصل شوید. اما مد نظر داشته باشید که برخی اوقات شما به همه انها نیاز ندارید پس سعی کنید آنها را خاموش کنید و در صورت نیاز دوباره انها را فعال نمایید.

دستیار صورتی

یکی دیگر از قابلیت های این ساعت های بی نظیر دستیار صوتی است. شما می‌توانید با استفاده از صدایتان و جلب کردن ساعت هوشمند او را کنترل و به او فرمان دهید. برخی از افراد از این قابلیت استفاده زیادی می‌کنند اما برخی دیگر هیچ گونه استفاده ای از آن ندارند. بنابراین توصیه می‌شود که این مورد را نیز خاموش کنید تا عمر باتری کم نشود.

برنامه

بیشتر کسانی که از ساعت های هوشمند استفاده می‌کنند برنامه های زیادی را در آن نصب کرده اند. برنامه هایی که در ساعت هوشمند خود نصب کرده اید چه آنها را باز کنید و چه از آنها استفاده نکنید باتری زیادی کم می‌کنند.
بنابراین دو راه وجود دارد که شما می‌توانید با انجام انها از بهترین باتری ساعت هوشمند خود محافظ کنید. یکی از این موارد این است که برنامه هایی که در ساعت هوشمند شما است و از آنها استفاده نمی‌کنید را حذف نمایید. مورد دوم اینکه اعلان ها و پیام های برنامه های خود را خاموش کنید تا از مصرف الکی باتری خودداری شود.
یکی از ویژگی های ساعت مچی های هوشمند در مقایسه با ساعت های کلاسیک و سنتی این است که طول عمر کمتری دارند. اما بسیاری از این ساعت ها باتری شان سال ها سالم می‌ماند. سالم بودی باتری و ساعت هوشمند شما تحت تاثیر عوامل مختلفی است. بنابراین در محافظ از آنها تمامی نکاتی که ما گفتیم را باید رعایت کنید.

بهترین باتری ساعت هوشمند
در پایان
همه ما نگرانی های زیادی در خرید ساعت های هوشمند داریم زیرا اطمینان نداریم که کدام ساعت هوشمند باتری خوبی دارد. توجه داشته باشید در هنگام خرید حتما میزان باتری و شارژ دهی ساعت هوشمند را بپرسیبد. بسیاری از برندهای سازنده بهترین باتری ساعت هوشمند را در ساعت های خود استفاده می‌کنند.
ما در این مقاله راه های افزایش طول عمر باتری را بیان کردیم تا از باتری خود محافظت کنید و باعث کاهش عمرش نشوید. از همراهی شما عزیزان سپاسگذاریم.

ساعت های هوشمند دیجی آنتایم

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.
دیجی آنتایم