فیلتر براساس ویژگی
انتخاب دسته بندی ها
  فیتر بر اساس قیمت:
   فقط محصولات موجود را نمایش بده
    محصولات تخفیفی
     فیلتر براساس قیمت
      دسته بندی ها
       انتخاب عرض قاب

        بله همه ساعت مچی های دیجی آنتایم اصل و اورجینال هستند و همه ساعت ها رفرنس جهانی دارند

        خیر در حال حاضر میسر نیست اما شما میتوانید از گارانتی ضمانت برگشت 7 روزه کالا حتی سلیقه ای استفاده کنید

        بله دیجی آنتایم برای خرید اول شما تخفیف 5 درصدی لحاظ میکند

        قیمت،خرید ساعت مچی اورجینال و اصل

        همانطور که می‌دانید خرید ساعت مچی از جمله مهم ترین دغدغه های ما محسوب می‌شود و زمانی زیادی را صرف می‌کنیم تا بتوانیم بهترین ساعت مچی را خریداری کنیم. خرید ساعت مچی اصلی نکات زیادی دارد که باید آنها را رعایت کنیم.

        ما در این مقاله قصد داریم نکات مهم و ویژگی های خرید ساعت مچی اصلی را برای شما بیان کنیم تا در هنگام خرید ساعت مچی دچار سردرگمی نشوید. پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

        آیا با خرید اینترنتی ساعت مچی آشنایی دارین؟

        اولین مورد برای هر خرید اینترنتی انتخاب یک سایت معتبر و متخصص می‌باشد. ما برای انجام این کار با سرچ درست می‌توانیم به هدف خود که خرید ساعت مچی اصلی و اورجینال است برسیم . مثال : دیجی آنتایم فروشگاه اینترنتی است که برندهای اورجینال ساعت مچی زنانه و مردانه را موجود دارد.

        بعد از انتخاب سایت اینترنتی برای خرید ساعت مچی اصلی و اورجینال مورد تایید که اصالت کالا و اورجینال بودن را دارد؛ وارد مرحله بعد که انتخاب ساعت است می‌رسیم.

        برای خرید ساعت مچی زنانه از فروشگاه اینترنتی دیجی آنتایم می توانید کلیک کنید.

        خرید ساعت مچی اصلی

        انتخاب و خرید ساعت اصلی

        مرحله بعد از وارد شدن به سایت اینترنتی مورد تایید” انتخاب فیلترینگ است. ما سعی داریم در اینجا شما را راهنمایی درست کنیم تا بتوانید به صورت اینترنتی به خرید ساعت مچی اصلی با سلیقه خود بپردازید.

        اولین روش درست برای یک خرید اینترنتی ساعت مورد تایید این هست که ما بتونیم به نیازهای خود از ساعت برسیم یعنی اول سبک سلیقه خود را انتخاب کنیم .

        تاریخچه ساعت های باتری (کوارتز)

        دقیق تر اینکه ما ساعت را نسبت به شغل یا تیپ خود انتخاب می‌کنیم یا انتخابی انجام می‌دهیم که هر دو نیاز ما را تحت الشعاء قرار دهد به قول معروف با یک تیر دو نشان می‌زنیم.

        ساعت های مچی زنانه و مردانه به چند دسته تقسیم می‌شوند، که مربوط به همان استایل شغل و حتی شخصیت شما است. پس باید خیلی دقت داشته باشیم تا بتوانیم به خرید مطلوب خود برسیم.

        برای خرید ساعت مچی مردانه در فروشگاه اینترنتی دیجی آنتایم می توانید کلیک کنید.

        قیمت ساعت اصل با فیلترینگ اعمال شده

        دیجی انتایم قبل از هر چیزی به شما پیشنهاد می‌دهد که استایل خود را انتخاب کنید. یعنی اینکه شما اسپرت پوش یا کلاسیک پوش یا فشن هستید. برای انتخاب بین این موارد می‌توانید به سلیقه شخصی خود نگاه کنید و هر سبکی که دوست دارید را انتخاب و خریداری نمایید.

        ساعت کلاسیک، ساعت اسپرت ،ساعت فشن ، ساعت هوشمند یاترکیبی از هر کدام از این موارد را می‌توانید انتخاب کنید.

        حال که در این مورد انتخاب خود را نهایی کردید باز هم نیاز به فیلترینگ دارید تا صفحه بنا به سلیقه شما باز شود این چند مورد که در بالا گفته شد پیشنهاد ما (دیجی آنتایم ) بود برای قبل از هر انتخابی که دچار سردرگرمی در وب سایت و جستجو بی فایده نباشید.

        خرید ساعت مچی اصلی و قیمت 

        حال که به این نتیجه دست یافتیم که ساعت مچی زنانه یا مردانه مورد نظر ما چه سبکی است دیگر تا نهایی کردن انتخاب ما راهی نمانده .

        رده ساعت مچی و جنسیت را انتخاب کردیم وارد مرحله بعد که باز پیشنهاد دیجی آنتایم این خواهد بود که رنج قیمتی را انتخاب کرده تا تعداد ساعتی که در مرحله بعد قرار است فیلتر بشوند در همان رنج قیمتی مورد نظر ما باشند.

        تقریبا این چند مرحله که از فیلترینگ ما گذشتن خیلی ما را نزدیک میکند به اینکه یه خرید اینترنتی ساعت مچی بدون حضور فیزیکی داشته باشیم.

        حال باید تقریبا انتخاب خود را نهایی کنیم. صفحه باز شده سبک و سلیقه ما است اما حالا باید وارد جزئیات شد.

        خرید ساعت مچی اورجینال

        خرید ساعت های اورجینال رده اسپرت ورزشی

        بسیاری از ما ساعت های اسپرت را می‌پسندیم و همیشه دنبال این گونه ساعت ها هستیم. حال در این قسمت قصد داریم ساعت مچی های اسپرت را به صورت تخصصی تر مورد بررسی قرار دهیم.

        انتخاب طرح صفحه ،طرح بند و نوع موتور ساعت موارد دیگر فیلترینگ برای انتخاب نهایی می‌باشد که باز صفحه شما را برای رسیدن به انتخاب نهایی خلوت تر می‌کند .

        عرض قاب ساعت که به نظر سایت تخصصی (دیجی آنتایم) یکی از موارد کلیدی انتخاب ساعت مچی زنانه یا مردانه می‌باشد .

        چون با نگاه اجمالی بر روی عکس های ساعت نمی‌توان متوجه شد که عرض قاب های ساعت درشت هستند یا ریز یا متوسط که فقط با مراجعه به جدول مشخصات ساعت می‌شود به این نکته طلایی دست یافت.

        خرید ساعت مچی اصلی نسبت به عرض قاب های مختلف

        به طور کلی عرض قاب های ساعت های مچی مردانه بین 38 میلی متر تا 46 میلی متر است. هر اندازه بیشتر از سایز 46 میلی متر برای دست یک آقا یه ساعت مچی با صفحه خیلی بزرگ محاسبه می‌شود.

        عرض قاب های ساعت های مچی زنانه نیز از سایز معمولا 20 میلی متر تا نهایت 40 میلی متر محاسبه می‌شود که در این محدوده از کمترین عدد که کوچکترین سایز هست تا بالاترین عدد که بزرگترین سایز است وجود دارند.

        در خرید اینترنتی ساعت یکی از موارد مهم و حائز اهمیت همین نکته تعیین عرض قاب ساعت می‌باشد که اشتباه در خرید اینترنتی را به عدد صفر می‌رساند .

        انتخاب نهایی اینترنتی ساعت مچی دلخواه من

        وقتی انتخاب عرض قاب ساعت مچی با موفقیت انجام شود دیگر تا نهایی شدن خرید چیزی نمانده اما باز ما یعنی (دیجی آنتایم ) به عنوان یک سایت تخصصی ساعت های اورجینال با گارانتی معتبر به شما پیشنهاد می‌کنیم، که اول برای تعیین عرض قاب ساعت خود دور مچ خود را با متر اندازه گرفته و نسبت به سایز دور مچ خود انتخاب عرض قاب ساعت مچی زنانه یا مردانه خود را نهایی کنید.

        به طور مثال اگر دور مچ یک آقا یا خانم بین 14 تا 18 سانتی متر بود ساعت مچی با عرض قاب های بین 38تا 40 میلی متر انتخاب کنند و یا اگر صفحه یک مقدار بزرگتر مد نظر ایشان بود تا 42 میلی متر هم می‌توانند انتخاب کنند.

        و اگر دورمچ شما از 18 سانتی متر بیشتر بود می‌توانید از عرض قاب 44 میلی متر یا در مواقعی بیشتر هم استفاده بفرمایید.

        خرید ساعت مچی اصلی با دیجی آنتایم

        برای تکمیل مرحله نهایی خرید ساعت مچی خود دیگر مشگلی وجود ندارد . تمامی مراحل از نکته طلایی اول خرید ساعت مچی تا نکته طلایی اخر خرید برای شما شرح کامل داده شد. در آخر لازم به ذکر هست که انتخاب با شماست و مشاوره و خدمات رسانی با دیجی آنتایم است.

        در پایان

        خرید ساعت مچی اصلی برای همه ما بسیار مهم و حائز اهمیت است. از این رو همیشه تلاش میکنیم تا بتوانیم ساعت های اصل را خریداری کنیم. ما در این مقاله سعی کردیم نکات کلی در مورد خرید ساعت مچی اصلی را برایتان بازرگو کنیم.

        امیدواریم اطلاعات مفیدی در اختیارتان قراردهیم.

        برای دیدن محصولاتی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.
        ورود/ثبت نام
        سلام شماره موبایل خود را وارد کنید

        شما با عضویت در دیجی آنتایم شرایط و مقررات را می پذیرید        برگشت
        کد تایید را وارد کنید
        کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
        ارسال مجدد کد تا دیگر
        برگشت
        رمز عبور را وارد کنید
        رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
        برگشت
        رمز عبور را وارد کنید
        رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
        برگشت
        درخواست بازیابی رمز عبور
        لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
        برگشت
        کد تایید را وارد کنید
        کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
        ارسال مجدد کد تا دیگر
        ایمیل بازیابی ارسال شد!
        لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
        تغییر رمز عبور
        یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
        تغییر رمز با موفقیت انجام شد