اخبار و مقالات ساعت مچی

10 راه تشخیص اصل بودن ساعت کاسیو

-ساعت-مچی-اصل-کاسیو

همانطور که می‌دانید برند کاسیو از جمله برندهای مشهور و معروف است که محبوبیت زیادی در بین مردم دارد. به دلیل فروش بالای این محصول و محبوبیت زیاد آن در بین مردم بسیاری از سودجویان وارد بازار شدند و انواع ساعت مچی های فیک این برند را وارد بازار کردند.
از این رو خریداران این محصول برای تشخیص اصل بودن ساعت کاسیو دچار مشکلات اساسی شدند. ما در این مقاله راه های تشخیص اصل بودن ساعت کاسیو را بیان می‌کنیم تا به راحتی بتوانید این محصول را پیدا و خریداری کنید. پس در ادامه همراه ما باشید.

برای خرید ساعت مچی کاسیو می توانید به فروشگاه دیجی آنتایم مراجعه کنید.

آشنایی با برند کاسیو

برند معروف کاسیو یک برند ژاپنی است که در سال 1983 وارد بازار شده است. ساعت مچی های تولید شده توسط این برند کیفیت بسیار زیادی دارند و یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت این برند کیفیت بی نظیر محصولاتش است.
این برند ساعت مچی های متنوعی در سبک های مختلف تولید و روانه بازار کرده است. علاوه بر تمام ویژگی های بی نظیر ساعت مچی های کاسیو، قیمت مقرون به صرفه ساعت مچی های این برند نیز زبان زد همه مردم است.

راه های تشخیص اصل بودن ساعت کاسیو

خرید ساعت مچی از نمایندگی کاسیو

مهم ترین راهی که به شما در تشخیص اصل بودن ساعت کاسیو کمک می‌کند این است که ساعت مچی خود را از نمایندگی رسمی این برند خریداری کنید. نمایندگی برند کاسیو در بسیاری از شهرها موجود است و شما به راحتی می‌توانید با مراجعه به انان ساعت مچی اصل این برند را خریداری کنید.

بسته بندی ساعت مچی کاسیو اصل

دومین راهی که می‌توانید با استفاده از آن ساعت مچی اصل را از فیک آن تشخیص دهید توجه به بسته بندی ساعت مچی شما است. هر کدام از مدل های متنوع این برند دارای بسته بندی های شیک و بی نظیری است.
در ساعت مچی های اصل این برند شما ساعت مچی را درون یک جعبه آلومینیومی در جعبه ای مقوایی مشاهده می‌کنید. اما در نمونه های فیک این ساعت مچی شما ساعت مچی را بدون بسته بندی یا درون جعبه مقوایی دریافت می‌کنید.

لگوی ساعت مچی کاسیو

سومین راه تشخیص اصل بودن ساعت کاسیو توجه به لگوی برند کاسیو است. لگو برند کاسیو حداقل دو بار بر روی صفحه ساعت و پشت ساعت حک شده است. اگر شما ساعت مچی کاسیو را مشاهده کردید که نام برند کاسیو روی آن حک نشده بود آن ساعت مچی فیک و تقلبی است.
علاوه بر لگوی ساعت مچی کاسیو اسم کالکشن نیز بر بالای نام برند حک شده است.

تشخیص ساعت مچی اصل کاسیو

دفترچه راهنما ساعت مچی کاسیو

ساعت مچی های کاسیو دارای یک دفترچه راهنما هستند. در روی این دفترچه راهنما توضیحات لازم، ویژگی ها و همچنین نحوه استفاده از ساعت مچی را برای شما بیان کرده است. بیشتر ساعت مچی های تقلبی دارای دفترچه ای هستند که فقط با زبان ژاپنی نوشته شده است. اما توجه کنید که دفترچه های برند کاسیو با چند زبان رسمی دنیا نوشته شده اند.

ویژگی های ساعت مچی کاسیو

یکی دیگر از راه های تشخیص اصل بودن ساعت کاسیو توجه به ویژگی آنان است. ساعت مچی های برند کاسیو دارای ویژگی های معروف زیادی هستند. شما می‌توانید ویژگی های مختلف این برند را از روی دفترچه ساعت مچی یا روی سایت رسمی مشاهده کنید. ساعت مچی های فیک و تقلبی این برند یا ویژگی های مختلف این ساعت مچی ها را ندارند یا اگر داشته باشند صرفا جنبه تزئینی دارند.

قیمت ساعت مچی کاسیو اصل

از دیگر راه های تشخیص اصل بودن ساعت کاسیو توجه به قیمت است. انواع ساعت مچی های کاسیو دارای قیمت متفاوتی هستند که شما می‌توانید با مراجعه به سایت رسمی نمایندگی این برند قیمت آن را مشاهده کنید. بنابراین اگر ساعت مچی را در بازار مشاهده کردید که دارای قیمت بسیار کمتری نسبت به ساعت مچی اصل بود مطمئن شوید که این ساعت فیک است. اما توجه داشته باشید که شما فقط با تکیه به این راه نمی‌توانید ساعت مچی اصل را تشخیص دهید زیرا بسیاری از ساعت مچی های فیک به قیمت اصل در بازار موجود است.

وزن ساعت مچی کاسیو

یکی دیگر از راه های تشخیص اصل بودن ساعت کاسیو وزن ساعت است. بیشتر ساعت مچی های اصل این برند وزن سنگینی دارند اما مدل هایی در این برند وجود دارند که دارای وزن کمتری هستند. بنابراین شخیص ساعت مچی اصل از این راه سخت است. شما برای بررسی وزن ساعت مچی اصل می‌توانید به سایت رسمی این برند مراجعه کنید و پس از اطمینان یافتن وزن مدل ساعت مچی با وزن موجود در سایت آن را خریداری کنید.

کد های موجود ساعت مچی کاسیو

از دیگر راه های تشخیص اصل بودن ساعت کاسیو کدهای موجود در ساعت مچی است. ساعت های اصل کاسیو دارای کدهایی هستند که این کدها بر روی دفترچه راهنما، کارت گارانتی، پشت قاب ساعت حک شده است. این کد باید در همه موراد با هم همخوانی داشته باشند. اگر کد های نوشته شده بر روی این موارد مطابق هم نباشند ساعت مچی شما فیک و تقلبی است.

تشخیص ساعت مچی اصل کاسیو

دقت، لرزش و پیچ های ساعت مچی کاسیو

در ساعت مچی های اصل پیچ های به کاررفته در آن درشت هستند و در اعماق ساعت مچی هستند. اما در ساعت مچی های فیک پیچ ها بر روی سطح ساعت فرو رفته اند. ساعت مچی اصل کاسیو هیچ گونه صدایی در حین حرکت عقربه ها تولید نمی‌کند و عقربه های آن در حال فعالیت لرزش ندارند. همچنین توجه داشته باشید که این ساعت مچی ها دارای دقت بسیار خوبی در تشخیص زمان هستند.

شب نما بودن ساعت مچی کاسیو

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که این ساعت مچی دارد، این است که وقتی شما به سمت تاریکی می‌روید عقربه های ساعت مچی تشخیص می‌دهد. بنابراین شما می‌توانید در تاریکی نیز از ساعت مچی خود استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که این ویژگی فقط در ساعت مچی هایی است که عقربه هایش سفید رنگ باشد. پس توجه داشته باشید اگر عقربه ای را مشاهده کردید که عقربه هایش سفید رنگ و واضح نبود ساعت مچی شما فیک است.

در پایان

همانطور که گفته شد یکی از مهم ترین دغدغه هایی که مشتریان ساعت مچی کاسیو دارند تشخیص اصل بودن ساعت کاسیو است. بنابراین شما باید برای خرید ساعت مچی اصل به یک فروشگاه معتبر مراجعه کنید. فروشگاه اینترنتی دیجی آنتایم یکی از معتبر ترین فروشگاه ها است.
دیجی آنتایم ساعت مچی اصل برند کاسیو را در مدل ها و سبک های مختلف به شما عرضه می‌کند. برای خرید ساعت مچی از این فروشگاه لازم است به سایت دیجی آنتایم مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *