نمایش 1–20 از 261 نتیجه

ساعت مچی رویال لندن

ساعت مچی رویال لندن : لندن خانه فرهنگ پاپ ، هنرها ، نوآوری ها ، سنت ها ، مسابقات – و Royal London Watches است.

از آنجا که لندن از چنین میراث منحصر به فردی برخوردار است ، این برند به  عنوان یک مارک برجسته بریتانیایی ،و با ساعتهای کلاسیک و معاصر شناخته می شود .

این برند در سال 1997 تاسیس شد و طیف وسیعی از ساعت مچی های زیبا و منحصر به فرد را طراحی کرده است. که ساخت کلاس جهانی را با طراحی کاملاً بریتانیایی ترکیب می کنند تا سبک بی انتها را منعکس کنند.

تاریخچه ساعت مچی رویال لندن

در سال 2018 ،این برند  از طریق مجموعه Made in London ، رویکرد جدیدی را به ساعت های خود راه اندازی کرد. از این رو  اجزای با کیفیت بالا از سراسر دنیا برای جمع آوری ساعتهای خود در لندن تهیه  کرد.

این برند معتقد هست که این تلفیق طراحی و ساخت انگلیس با اجزای بسیار خوب منجر به ایجاد طیف وسیعی از ساعتهای واضح و جذاب شده است.

ساعت مچی رویال لندنشعار این برند سبک بی انتها است و در این راستا تلاش میکند تا با طراحی های زیبا و جذاب در سبک های کلاسیک و اسپرت خود را هر چه بیشتر به هدف خود نزدیک کند.

تاج سلطنتی که روی صفحه ساعت مچی های رویال هست توجه کنیداین لوگویی که بیش از پیش از هویت این برند پرده بر می‌دارد.

مالکیت برند رویال لندن در اختیار گروه کندور قرار دارد. کندور بزرگترین عرضه کننده بند ساعت در کشور انگلیس است و سابقه تاسیس آن به سال 1939 میلادی باز می گردد.

رویال لندن بخش عمده‌ای از بازارهای ساعت و جواهرات سلطنتی را نیز تامین می‌کرده است. اما با وجود این هرگز محدود به انگلستان و امپراطوری بریتانیا نبوده‌اند.ودر چهل کشور یا بیش‌تر حضور داشته و فروشِ کالاهای نفیسش را مستقیما نمایندگی می‌کند.

ویژگی های ساعت مچی رویال لندن

در گذر سال‌ها، از هوش و نوآوری‌های متخصصان نیرو گرفته و پا به پای برندهای بزرگ و جدید دنیا در بازار برای محبوبیت تلاش کرده  است.

تاریخچه ساعت رویال لندناین برند شهرت و تشخصش را از تولید کالاهای با کیفیت و لوکس کلاسیک هدیه دارد.
اگر کلاسیک می‌پسندید و کلاسیک می‌پوشید و سعی دارید چهره‌ی زن و مردی کلاسیک را به نمایش بگذارید، ساعت‌های رویال لندن با آن صفحات براق و شکل‌های متنوع و موتورهای با کیفیتش سر و وضع شما را همه چیز تمام می‌کنند.

این ساعت مچی ها با دارا بودن صفحات ساده و زیبا و بندهای استیل و چرم تمام سلیقه های کلاسیک پوشان را در نظر گرفته است و باید بگوییم این برند از ساعت مچی خیلی بیشتر روی استایل کلاسیک پوش ها فکوس داشته است.

ساعت های با بند استیل این برند از جنس استیل ضد زنگ با روکش پی وی دی و شیشه های ضد خش مواد معدنی و موتورهای ژاپنی تشکیل شده است و البته بندهای چرمی آنها نیز از چرم طبیعی با کیفیت بالا میباشد.

در مجموع ای برند به دلیل تولید با کیفیت بالا و انتخاب گسترده ای از طرح ها و سبک های موجود ، توانسته است خود را به عنوان یک مارک ارزان قیمت محبوب کند.

طرحی و ساخت موتورهای ساعت مچی رویال لندن

در مورد موتورهای این برند باید بگوییم ژاپنی هستند و اینکه این برند برای سلیقه های مختلف از نظر نوع موتور هم کار کرده است .

تاریخچه ساعت مچی رویال لندن

موتورهای کوارتز (باتری ) : که با با ذخیره باتری کار میکنند و برای اشخاصی که بسیار به زمان و گزر آن دقیق هستن گزینه مناسبی خواهد بود چون بدون خطادر صدم ثانیه کار خود را انجام میدهند.

موتورهای اتوماتیک یا مکانیکی :در این نوع موتورها مثل مدلهای مکانیکی که در ساعت مچی های دیگر است با حرکت دست و یا اهرم کوک کردن کار خود را انجام میدهند در این نوع موتورها انژی حرکتی آن از ذخیره نیرو توسط کوک و یا حرکت دست خواهد بود و نیاز به تعویض باتری نخواهند داشت.

این برند با تولید انواع ساعت مچی های زنانه و مردانه با قیمت های مناسب در بازار ساعت مچی ها نقش بسیار مهمی را ایفا کرده است و با شعار معروف خود سعی کرده است هر چه بیشتر و بهتر و خاص تر مدلهای جدیدتری را وارد بازار کند .

آموزش های مربوط به ساعت مچی