اخبار و مقالات ساعت مچی

بهترین ساعت هوشمند سامسونگ

1-compressed-12

سامسونگ هر ساله ساعت‌های هوشمند جدیدی را عرضه می‌کند. انواع مختلفی از بهترین ساعت هوشمند سامسونگ وجود دارد که بسیار موردعلاقه افراد مختلف در سراسر جهان هستند.

این شرکت زمانی که تصمیم گرفت از طراحی قاب دایره‌ای استفاده کند، برای ساعت‌های هوشمند خود مسیر متفاوتی را باز کرد و به خود اجازه داد تا تجربه کاربری طبیعی‌تری را به مشتریان ارائه دهد.

همچنین از پلتفرم تایزن خود برای این دستگاه‌ها استفاده کرد تا بتواند عملکرد بهتری را ارائه دهد.


سیر تکامل بهترین ساعت هوشمند سامسونگ

مدتی طول کشید تا سامسونگ فلسفه ساعت‌های هوشمند خود را کامل کند. Galaxy Gear که در سال 2013 عرضه شد، اولین ساعت هوشمند سامسونگ بود. سامسونگ در سال‌های پس از آن پیشرفت‌های قابل توجهی کرده است.

بهترین ساعت هوشمند سامسونگ در نهایت به طور کامل به سیستم عامل تایزن تغییر کرد. سپس طراحی دایره‌ای، قاب چرخشی فیزیکی برای ناوبری و مدل‌های LTE راه‌اندازی شد.

ساعتهای هوشمند سامسونگ فقط با گوشی‌های هوشمند گلکسی این شرکت سازگار نیستند. شما نه تنها می‌توانید از آن‌ها با هر گوشی اندرویدی استفاده کنید، بلکه سامسونگ حتی ساعت‌های خود را با آیفون‌ها نیز سازگار کرده است.

با این حال، در آگوست 2021 زمانی که گلکسی واچ 4 عرضه شد و با آیفون سازگار نشد، روند کمی تغییر کرد. ساعت هوشمند گلکسی واچ 4 با همه گوشی‌های اندرویدی کار میکند اما هیچ پشتیبانی از پلتفرم iOS در آن وجود ندارد.

برای خرید ساعت مچی مردانه از فروشگاه دیجی آنتایم کلیک کنید.

ساعت‌های هوشمند معرفی شده در این مطلب، برخی از بهترین ساعتهای هوشمند سامسونگ هستند که امروزه در دسترس هستند. این لیست شامل جدیدترین ساعتهای هوشمند سامسونگ است که در سال 2022 بهترین ارزش برای خرید را دارند.

لیست بهترین ساعت‌های هوشمند سامسونگ برای سال 2022 شامل Galaxy Watch 4 و Galaxy Watch 4 Classic است. اینها جدیدترین و بهترین ساعت هوشمند سامسونگ هستند که علاوه بر تغییرات ظریف در طراحی، ارتقاء قابل توجهی داشته‌اند.

بزرگترین تفاوت این مدلها این است که سری Galaxy Watch 4 مانند مدلهای قبلی فقط اندروید را اجرا میکند.

 

بهترین ساعتهای هوشمند سامسونگ

چند مدل از بهترین ساعت هوشمند سامسونگ مربوط به سالهای گذشته نیز وجود دارد که ارزش پولی خوبی ارائه می‌دهند در زیر آورده شده است.

 

1.بهترین ساعت هوشمند سامسونگ – گلکسی واچ 4

سامسونگ سری ساعت‌های هوشمند خود را با گلکسی واچ 4 اصلاح کرده است. این برند دو مدل – گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 4 کلاسیک — را که دارای امکانات و شایستگی یکسان هستند، معرفی کرد. تفاوت اصلی بین این دو قاب، چرخش فیزیکی است که در مدل کلاسیک وجود دارد.

گلکسی واچ 4 به دلایل مختلف بهترین ساعت هوشمند سامسونگ است. یکی از این دلایل، چیپست کاملاً جدید و فضای ذخیره سازی بیشتر آن است. علاوه بر آن سیستم عامل Wear مجهز به اندروید دسترسی به برنامه‌های بسیار بیشتری را فراهم میکند.

سامسونگ در این مدل، ردیابی سلامت و تناسب اندام را نیز به میزان قابل توجهی بهبود بخشیده است. بزرگترین ویژگی اضافه شده به گلکسی واچ 4 ، توانایی انجام تجزیه و تحلیل ترکیب بدن با استفاده از ساعت هوشمند است. ردیابی خواب پیشرفته و تشخیص خروپف در این مدل به کاربران کمک میکند کیفیت خواب خود را بهبود بخشند.

از مهم‌ترين دلایل خرید این مدل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طراحی به روز
  • سیستم عامل ایده‌آل
  • بهبود ویژگیهای سلامت و تناسب اندام

این ساعت هوشمند مناسب چه کسانی است؟

افراد خواهان سلامتی و تناسب اندام، مدگرایان و طرفداران وفادار سامسونگ می‌توانند این ساعت را تهیه کنند.

ساعت هوشمند

2.بهترین ساعت هوشمند سامسونگ -Galaxy Watch Active 2

این ساعت مناسب ردیابی تناسب اندام برای افرادی که سبک زندگی فعالی دارند، می‌باشد. گلکسی واچ اکتیو 2 نسبت به نسل قبلی خود به چندین روش بهبود یافته است.

در اندازه‌های بزرگتر این ساعت با افزایش ظرفیت باتری و ویژگیهای ردیابی تناسب اندام ارائه شده، عملکرد این مدل بهبود یافته است. سامسونگ همچنین دقت سنسورهای مورد استفاده برای ردیابی معیارهای تناسب اندام را نیز بهبود بخشیده است.

Galaxy Watch Active 2 دارای یک قاب چرخشی دیجیتالی می‌باشد. این روش منحصربه‌فرد برای پیمایش رابط کاربری ساعت هوشمند در اختیار کاربران قرار میگیرد.

ویژگی‌هایی مانند ECG و مانیتورینگ فشار خون برای اولین بار با ساعت 2 Galaxy Watch Active معرفی شد. این یک گزینه بسیار مناسب برای کسانی است که یک ساعت هوشمند برای ردیابی سلامت و تناسب اندام خود می‌خواهند.

از طریق به‌روزرسانی نرم‌افزار، سامسونگ بسیاری از ویژگی‌های جدید Galaxy Watch 3 را به ساعت Galaxy Watch Active 2 افزوده است.

از مهم‌ترين دلایل خرید این مدل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ساعت هوشمند با اندازه‌ای بزرگتر
  • ویژگی ردیابی سلامت و تناسب اندام
  • قیمت مقرون به صرفه

برای خرید ساعت مچی زنانه از فروشگاه دیجی آنتایم کلیک کنید.

این ساعت هوشمند مناسب چه کسانی است؟

افرادی که میخواهند ساعت هوشمندی داشته باشند که ردیابی سلامت و تناسب اندام عالی را ارائه دهد میتوانند این ساعت را تهیه کنند.

3.بهترین ساعت هوشمند سامسونگ- Galaxy Watch Active

گلکسی واچ اکتیو که در اوایل سال 2019 منتشر شد، در لیست بهترین ساعت‌ هوشمند سامسونگ قرار گرفت، زیرا ارزش خرید از نظر قیمت و کیفیت را دارد.

کسانی که یک ساعت هوشمند جمع و جور را ترجیح میدهند انتخاب این مدل بسیار ایده‌آل خواهد بود زیرا این مدل در اندازه‌های کوچکتر از 40 میلی متر موجود است و به طور باورنکردنی سبک است.

اگرچه این مدل ویژگی‌های نظارت پیشرفته مانند Galaxy Watch Active 2 را ندارد، اما می‌تواند تعداد تمرینات مشابه را ردیابی کند. علاوه بر آن می‌تواند ردیابی کیفیت خواب را نیز انجام دهد.

این مدل دارای یک قاب چرخان فیزیکی نبود، اما سامسونگ بعداً از طریق به‌روزرسانی نرم‌افزاری، ویژگی قاب دیجیتالی را برای آن فعال کرد.

از مهم‌ترين دلایل خرید این مدل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اندازه جمع و جورتر
  • ردیابی تناسب اندام
  • قیمت مناسب

 

ساعت هوشمند سامسونگ

 

4.بهترین ساعت سامسونگ – Galaxy Watch

گلکسی واچ زمانی که در سال 2018 عرضه شد از گزینه‌ای مقرون به صرفه بود. به دلیل طراحی و قاب چرخان فیزیکی به سرعت محبوب شد.

این ساعت نه تنها از نظر باتری عالی به نظر میرسد، بلکه بسیاری از ویژگیهای ردیابی سلامت و تناسب اندام شما را نیز ارائه میدهد.

گلکسی واچ بیشترین ظرفیت باتری را در بین ساعت‌های هوشمند سامسونگ تا به امروز ارائه کرده است. این ویژگی آن را به قهرمان باتری در لیست بهترین ساعت هوشمند سامسونگ تبدیل می‌کند.

شرکت سامسونگ از سال 2018 از چیپست Exynos 9611 استفاده می‌کند که در تمام مدل‌های عرضه شده وجود دارد. بنابراین در این ساعت هوشمند واقعاً هیچ شکاف عملکردی وجود ندارد که نگران آن باشید.

گلکسی واچ نیز مانند مدلهای دیگر، از Samsung Pay پشتیبانی میکند و حتی دارای GPS یکپارچه نیز هست.

این ساعت هوشمند مناسب چه کسانی است؟

افرادی که عمر باتری را بیش از هر چیز در اولویت قرار میدهند و یک ساعت هوشمند تمام عیار را با قیمت قیمت می‌خواهند، می‌توانند این ساعت هوشمند را خریداری کنند.

 

چرا مدل‌های معرفی شده بهترین ساعت هوشمند هستند؟

گلکسی واچ 4 در مجموع بهترین ساعت هوشمند است زیرا آخرین ساعت هوشمند ارائه شده توسط سامسونگ است. علاوه بر آن یک ساعت هوشمند قدرتمندتر و توانمندتر از مدل‌های قبل خود است.

نرم‌افزار جدید Wear OS توانست کمبود برنامه برای ساعتهای هوشمند سامسونگ را برطرف کند. علاوه بر این، ویژگی‌های سلامتی و تناسب اندام در ساعت‌های هوشمند سامسونگ بسیار بهبود یافته است. طراحی به‌روزشده جایگاه گلکسی واچ 4 را به عنوان یکی از بهترین ساعت‌های هوشمند سامسونگ ارتقا می‌دهد.

ساعت‌های هوشمند متمرکز بر تناسب اندام سامسونگ، Galaxy Watch Active 2 و Galaxy Watch Active، نیز گزینه‌های بسیار جذابی هستند زیرا ویژگی‌های عالی ردیابی سلامت و تناسب اندام را ارائه می‌دهند. آنها مقرون به صرفه تر نیز هستند، زیرا اغلب میتوان آنها را با تخفیف خریداری کرد.

 

ساعت هوشمند برند سامسونگ

 

در پایان، گلکسی واچ مطمئناً شایسته جایگاهی در لیست بهترین ساعت هوشمند سامسونگ است. گلکسی واچ همچنان مورد علاقه طرفداران بسیاری است و حتی با وجود اینکه برخی از ویژگی‌های پیشرفته را ندارد، گلکسی واچ حتی چند سال پس از عرضه آن نیز پرطرفدار است. برای اطلاع از قیمت ساعت های مختلف یا دیجی آنتایم همراه باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *